Навчальний процес

Навчальний заклад працює за програмою  виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина" Старші групи закладу використовують в роботі прогаму  "Впевнений старт"

Приоритетним  напрямком роботи закладу  є турбота про здоров’я дитини,  яка  починається, по суті, з організації здорового способу життя.
В холі дошкільного закладу дітей та їх батьків привітно зустрічає штучне озерце. Прозора вода та рибки кожного налаштовують на спокійне доброзичливе спілкування.
Створюють умови для творчої діяльності та рухової активності дітей музична та спортивна зали.
Для психічного здоров’я та естетичного задоволення дошкільників велике значення має їх спілкування з живою продою протягом всього року. Саме для цього в закладі обладнані  зелені куточки в групах. Практичний  психолог Феленко Н.В  слідкує  за  розвитком  кожної  дитини  та  її психологічним  благополуччям.
В  полі  зору вихователів
 Створення умов для повноцінного фізичного і психічного розвитку дітей;
 Формування поняття у дітей про «здоров’я» планети як невід’ємну складову здоров’я людини;
 Забезпечення гармонійного спілкування дітей з природою, формування природодоцільної поведінки, бережливого ставлення до природних ресурсів та власного здоров’я;
 Формування життєвої компетентності дитини в питаннях збереження здоров’я та здорового способу життя;
 Розширення уявлень дітей про свою зовнішність, статеву належність, роботу основних органів і систем;
 Забезпечення оптимального рухового режиму дітей протягом дня як одного із факторів збереження здоров’я.
В дошкільному закладі знайшли своє застосування різноманітні оздоровчі заходи:
 Самомасажі;
 Повітряні та сонячні ванни;
 Дихальна гімнастика;
 Загартовуючи і процедури;
 Полоскання горла розчином морської солі…
Вихователі використовують елементи оздоровчої методики Л.І. Латохіної в гімнастиці пробудження та вчать дітей деяким основним статичним позам на заняттях з фізичної культури, що сприяє укріпленню кістково-м’язової системи і виробленню у дітей правильної та красивої постави.