Наші традиції та досягнення

Протягом останніх 10 років пріоритетним напрямком роботи закладу було валеологічно-екологічне виховання під девізом:   Здоров'я   дитини - здоров'я планети
 Враховуючи потреби сьогодення, інтереси сучасних дітлахів та запити їх батьків, педагоги дошкільного закладу розпочали роботу по впровадженню комп’ютерних технологій. Використовуючи мультимедійну установку на заняттях,  розглядаємо комп’ютерну техніку в якості засобу навчання, який удосконалює процес подання матеріалу, збільшує ефективність освітньо-виховного процесу, позитивно впливає на розвиток наглядно-образного мислення. За період роботи в даному напрямку створили 4 випуски кіножурналу для дітей «Природа та здоров’я», започаткували серію занять «Подорож по глобусу», інтенсивно використовуємо метод «рухомих об’єктів» для ілюстрації процесів, що відбуваються в природі та житті людини. («Кругообіг води в природі», «Дихання»…)  Досвід  роботи  творчої  групи дошкільного закладу  за  темою "Використання  комп'юторних  технологій  для  формування   валеологічної  свідомості  дітей  дошкільного  віку"  відзначений  дипломом  ІІІ ступеню  на    ярмарці педагогічних  ідей  2011року.
Вихователь Коняхіна І.Л. поглиблено працює над темою "Поєднання  мовленнєвих та оздоровчих форм роботи в дошкільному  закладі".
яка стала переможцем районного етапу конкурсу "Вихователь року-2013"  в номінації "Вихователь груп дітей молодшого дошкільного віку".

Вихователь Відріч С.І. працює над темою "Валеологічне виховання дошкільників засобами дидактичної гри".

Роботи Відріч С. І. та Коняхіної  І. Л. були представлені на  участь в ХХІ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій 2014 року та відзначені дипломами.