З минулого...

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 198 Харківської  міської  ради»  радісно  відкрив  свої  обійми  для  малят                 18 листопада  1975 року.

Очолювала  колектив  Лознякова  Тамара  Іванівна.

На посаді вихователя-методиста працювала Баличева Надія Михайлівна.

З першого дня  піклувалася про здоров’я малюків медична сестра Бредихіна Тамара Миколаївна.

Більше 30 років у закладі працює:
  • каштелян Магальник Н.Г.
  •  вихователь вищої категорї Бордунова Л.Г. яка має звання вихователь-методист

з 1989 року - вихователь вищої категорії Химич Н.Ю

з 1992 року - заступник завідувача з господарства Резницька І.І

З 1996 року - музичний керівник Тандура Н.О

З 1998 року - вихователь І-категорії Відріч С.І

Ми пишаємося!

Нагороди

ДИПЛОМ ІІІ ступеня

Нагороджується Григор’єва Ольга Іванівна – завідувач, Марченко Інна Олексіївна – вихователь-методист, учасники обласної виставки ярмарки педагогічних ідей за поданий матеріал: «Формування екологічної та валеологічної свідомості дошкільнят». 1999 рік.

ПОЧЕСНА ГРАМОТА

Виконавчий комітет московської районної ради міста Харкова нагороджує за ІІ місце в огляді-конкурсі готовності освітніх закладів до нового 2004-2005 навчального року колектив дошкільного закладу № 198 (завідуюча Марченко Інна Олексіївна), за самовіддану працю в галузі освіти, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високий рівень роботи та з нагоди Дня працівника освіти. 2004 рік.

ПОЧЕСНА ГРАМОТА

Виконавчий комітет московської районної ради міста Харкова нагороджує колектив дошкільного навчального закладу №198 (завідуюча Марченко Інна Олексіївна) за вагомий внесок у розвиток системи навчання та виховання підростаючого покоління в кращих освітянських традиціях та з нагоди 30-ти річчя від Дня заснування. 2005 рік

ДИПЛОМ ІІ ступеня

нагороджені Марченко Інна Олексіївна - завідувач, Волошина І.О  вихователь-методист, за участь в обласної виставки-ярмарку педагогічних ідей "Громадська освіта: методологія, теорія, практика". за роботу "Ознайомлення дітей дошкільного віку з природою космосу" Харків -2005 рік.

ДИПЛОМ ІІІ ступеня XVII Харківської обласної виставки-ярмарку педагогічних ідей та технологій

Нагороджується робота - учасник виставки Черкашина Інна Іванівна, вихователь комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) 3198 харківської міської ради» харківської області. 2010 рік.

ДИПЛОМ ІІІ ступеня XVII Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій

Нагороджується робота - учасник виставки " Використання комп'ю терних технологій для формування валеологічної свідомості дітей дошкільного віку" Полянська В.М - вихователь-методист, Бордунова Л.Г. Химич Н.Ю. -вихователі, Гончарова Н.О. - музичний керівник комунального закладу  "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №198 Харківської міської ради" Харківської області 2011 р.

ПОДЯКА педагогічному колективу дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №198 Харкіської міської ради (завідувач Марченко І.О)

за ІІІ місце в огляді-конкурсі  на кращу підготовку закладів освіти району до нового 2012/2013 навчального року.

ПОДЯКУ    Управління освіти Адміністрації Московського району Харківської міської радиза  за багатолітню працю, відповідальне відношення до роботи  та з нагоди Дня Дошкілля  у 2014 році отримали   вихователь І категорії   Відріч С.І.   та  шеф-кухар дошкільного закладу Жихарська М.В.

ГРАМОТА  Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації   нагороджена завідувач закладу Марченко Інна Олексіївна за сумлінну плідну працю і високий професіоналізм. (грудень 2014)