Харчування дітей в ДНЗ

Шановні батьки!

4 лютого, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради прийнято  рішення   про грошові норми вартості харчування на одного учня і одного вихованця дитячого садка в день.

В дошкільних навчальних закладах з 9-ти і 12-годинним режимом перебування дітей харчування коштує 13 грн (з розрахунку: 5,2 грн - бюджетні кошти, 7,8 грн - плата батьків).

Нові розрахунки оплати харчування в дитячих садках введені з 2 лютого.  Дошкільнята харчуються за рахунок коштів міського бюджету та батьків.

21 січня міська рада ухвалила рішення, відповідно до якого змінилися норми оплати харчування дітей у дитячих садках. Це пов'язано з внесенням змін до законодавства України. Згідно з рішенням, тепер батьки мають платити за харчування дітей у дошкільних установах не менше 60% повної суми, решта коштів виділяється з міського бюджету.

Рецепт від шеф-кухаря: "Ліниві голубці"